Menu
Your Cart

L01-29

L01-29
L01-29
L01-29
L01-29
L01-29
L01-29
L01-29
  • WAT: 1x50W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 10X120
  • Warranty: 5
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket MR16
Warranty 5
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 1x50W MAX
Technical data
Dimmer NO
Body details
Enclosure Colour CHROME
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour CLEAR
Glass/Shade Material GLASS
Dimension 10X120
Description
Description Spotet dekoruese LAMBARIO përdoren në çdo hapësirë të brendshme për të dekoruar dhomën tuaj. Me një pamje elegante dhe të kristaltë, ju mund të dekoroni ambientin tuaj duke shtuar elegancë dhe veçanti.