Menu
Your Cart

L01-34

L01-34
L01-34
L01-34
L01-34
L01-34
L01-34
L01-34
  • WAT: 1x50W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 10X95
  • Warranty: 5
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketMR16
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT1x50W MAX
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourCHROME
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourCLEAR
Glass/Shade MaterialGLASS
Dimension10X95
Description
DescriptionSpotet dekoruese LAMBARIO përdoren në çdo hapësirë të brendshme për të dekoruar dhomën tuaj. Me një pamje elegante dhe të kristaltë, ju mund të dekoroni ambientin tuaj duke shtuar elegancë dhe veçanti.