Menu
Your Cart

L102-04

L102-04
L102-04
L102-04
L102-04
L102-04
L102-04
L102-04
  • WAT: 3X60W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1100X230
  • Warranty: 5
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketE27
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT3X60W MAX
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourBLACK
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourBLACK
Glass/Shade MaterialALUMINUM
Dimension1100X230
Description
DescriptionLAMBARIO me linjën Retro Vintage të ndriçuesve sjell ndjenja, jo vetëm dritë. Jepni nuancat e përsosjes mjedisit tuaj. Shumëllojshmëri për çdo shije, stil dhe mjedis. Modelet speciale dhe modelet inovative e bëjnë LAMBARIOn zgjedhjen më të mirë për të dekoruar hapësirën tuaj.