Menu
Your Cart

L105-12

L105-12
L105-12
L105-12
L105-12
L105-12
L105-12
L105-12
  • WAT: 76W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1100X600
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 76W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 4560
Body details
Enclosure Colour GOLD
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour CLEAR CRYSTALS
Glass/Shade Material GLASS
Dimension 1100X600
Description
Description Përjetoni ndjenjën e pallatit mbretëror dhe përrallor brenda shtëpisë tuaj. Llambadarët LAMBARIO ju japin ndjenjën e mjedisit mbretëror, me dizajne dhe forma të veçanta. Materialet e zgjedhura me kujdes dhe cilësi të lartë.