Menu
Your Cart

L107-01

L107-01
L107-01
L107-01
L107-01
L107-01
L107-01
L107-01
  • WAT: 15W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1300X550
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 15W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 3000K
Luminous Flux 900
Body details
Enclosure Colour WHITE
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour WHITE - GOLD
Glass/Shade Material ALUMINUM
Dimension 1300X550
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...