Menu
Your Cart

L111-09

L111-09
L111-09
L111-09
L111-09
L111-09
L111-09
L111-09
  • WAT: 16X3W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 300X550
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 16X3W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 2880
Body details
Enclosure Colour BLACK
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour GREY - ROSE GOLD - BLACK - BROWN
Glass/Shade Material ACRYL
Dimension 300X550
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...