Menu
Your Cart

L111-11

L111-11
L111-11
L111-11
L111-11
L111-11
L111-11
L111-11
  • WAT: 7X3W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1500X240
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 7X3W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 1260
Body details
Enclosure Colour BLACK
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour BLACK - WHITE
Glass/Shade Material ACRYL
Dimension 1500X240
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...