Menu
Your Cart

L117-01

L117-01
L117-01
L117-01
L117-01
L117-01
L117-01
L117-01
  • WAT: 19X7W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1800X800
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteYES
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT19X7W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour4000K
Luminous Flux7980
Body details
Enclosure ColourCHROME
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourWHITE
Glass/Shade MaterialACRYL
Dimension1800X800
Description
DescriptionLAMBARIO me ndriçuesit Glamuroz (magjepsës), shndërron dhomën tuaj në një pallat luksoz. Përveç dritës, sjell edhe ndjenjën e të qenit unik dhe elegant.