Menu
Your Cart

L123-06

L123-06
L123-06
L123-06
L123-06
L123-06
L123-06
L123-06
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketE14
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT8X40W MAX
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourCHROME
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourCLEAR CRYSTAL - BLACK
Glass/Shade MaterialGLASS
Dimension500X750
Description
DescriptionPërjetoni ndjenjën e pallatit mbretëror dhe përrallor brenda shtëpisë tuaj. Llambadarët LAMBARIO ju japin ndjenjën e mjedisit mbretëror, me dizajne dhe forma të veçanta. Materialet e zgjedhura me kujdes dhe cilësi të lartë.