Menu
Your Cart

L125-09

L125-09
L125-09
L125-09
L125-09
L125-09
L125-09
L125-09
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 8W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 6500K
Luminous Flux 480
Body details
Enclosure Colour BLACK
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour WOOD BROWN- BLACK - WHITE
Glass/Shade Material ALUMINUM
Dimension 400X420
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...