Menu
Your Cart

L129-06

L129-06
L129-06
L129-06
L129-06
L129-06
L129-06
L129-06
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 36W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 2160
Body details
Enclosure Colour BROWN
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour BROWN - WHITE
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 450X230
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...