Menu
Your Cart

L129-07

L129-07
L129-07
L129-07
L129-07
L129-07
L129-07
L129-07
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 72W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 3000K/4200K/6500K
Luminous Flux 4320
Body details
Enclosure Colour BROWN
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour BROWN - WHITE
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 90X720
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...