Menu
Your Cart

L129-09

L129-09
L129-09
L129-09
L129-09
L129-09
L129-09
L129-09
  • WAT: 88W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1530X150
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 88W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 5280
Body details
Enclosure Colour BROWN
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour BROWN - WHITE
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 1530X150
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...