Menu
Your Cart

L129-11

L129-11
L129-11
L129-11
L129-11
L129-11
L129-11
L129-11
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT94W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour4000K
Luminous Flux5640
Body details
Enclosure ColourBROWN
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourBROWN - WHITE
Glass/Shade MaterialSILICONE
Dimension1000X600
Description
DescriptionNdriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...