Menu
Your Cart

L129-16

L129-16
L129-16
L129-16
L129-16
L129-16
L129-16
L129-16
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT119W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour4000K
Luminous Flux7140
Body details
Enclosure ColourBROWN
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourBROWN - WHITE
Glass/Shade MaterialSILICONE
Dimension1000X440
Description
DescriptionNdriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...