Menu
Your Cart

L129-20

L129-20
L129-20
L129-20
L129-20
L129-20
L129-20
L129-20
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 81W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 4860
Body details
Enclosure Colour BROWN
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour BROWN - WHITE
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 1000X580
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...