Menu
Your Cart

L129-27

L129-27
L129-27
L129-27
L129-27
L129-27
L129-27
L129-27
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 132W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 7920
Body details
Enclosure Colour CHROME
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour CHROME
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 1050X1050
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...