Menu
Your Cart

L129-41

L129-41
L129-41
L129-41
L129-41
L129-41
L129-41
L129-41
  • WAT: 66W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 240X640
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT66W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour4000K
Luminous Flux3960
Body details
Enclosure ColourWHITE
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourWHITE
Glass/Shade MaterialSILICONE
Dimension240X640
Description
DescriptionNdriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...