Menu
Your Cart

L129-45

L129-45
L129-45
L129-45
L129-45
L129-45
L129-45
L129-45
  • WAT: 2X64W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1000X480
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 2X64W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 4000K
Luminous Flux 7680
Body details
Enclosure Colour ROSE GOLD
Enclosure material ALUMINUM
Glass/Shade Colour ROSE GOLD
Glass/Shade Material SILICONE
Dimension 1000X480
Description
Description Ndriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...