Menu
Your Cart

L44-10

L44-10
L44-10
L44-10
L44-10
L44-10
L44-10
L44-10
  • WAT: 20X10W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 3000X800
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT20X10W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour4000K
Luminous Flux12000
Body details
Enclosure ColourCHROME
Enclosure materialINOX
Glass/Shade ColourCLEAR
Glass/Shade MaterialACRYL
Dimension3000X800
Description
DescriptionLAMBARIO me ndriçuesit Glamuroz (magjepsës), shndërron dhomën tuaj në një pallat luksoz. Përveç dritës, sjell edhe ndjenjën e të qenit unik dhe elegant.