Menu
Your Cart

L44-15

L44-15
L44-15
L44-15
L44-15
L44-15
L44-15
L44-15
  • WAT: 3X5W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 1250X190
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT3X5W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour3000K
Luminous Flux900
Body details
Enclosure ColourBLACK
Enclosure materialINOX
Glass/Shade ColourWHITE
Glass/Shade MaterialACRYL
Dimension1250X190
Description
DescriptionNdriçuesit LED LAMBARIO janë gjithmonë zgjidhja më e mirë. Opsione të ndryshme, që plotësojnë të gjitha ëndrrat dhe kërkesat tuaja. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni më pak ...