Menu
Your Cart

L44-19

L44-19
L44-19
L44-19
L44-19
L44-19
L44-19
L44-19
  • WAT: 1X5W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 300X100
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 1X5W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 3000K
Luminous Flux 300
Body details
Enclosure Colour CHROME
Enclosure material INOX
Glass/Shade Colour CLEAR
Glass/Shade Material ACRYL
Dimension 300X100
Description
Description LAMBARIO me ndriçuesit Glamuroz (magjepsës), shndërron dhomën tuaj në një pallat luksoz. Përveç dritës, sjell edhe ndjenjën e të qenit unik dhe elegant.