Menu
Your Cart

L62-13

L62-13
L62-13
L62-13
L62-13
L62-13
L62-13
L62-13
  • WAT: 6 x 5W + 19
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 3000X600
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket LED
Warranty 2
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 6 x 5W + 19 x 8W MAX
Technical data
Dimmer NO
Luminous Colour 3000K/4200K/6400K
Luminous Flux 10920
Body details
Enclosure Colour GOLD
Enclosure material INOX
Glass/Shade Colour WHITE
Glass/Shade Material GLASS
Dimension 3000X600
Description
Description LAMBARIO me ndriçuesit Glamuroz (magjepsës), shndërron dhomën tuaj në një pallat luksoz. Përveç dritës, sjell edhe ndjenjën e të qenit unik dhe elegant.