Menu
Your Cart

L64-16

L64-16
L64-16
L64-16
L64-16
L64-16
L64-16
L64-16
  • WAT: 3 x 11W + 4
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 2000X650
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT3 x 11W + 4 x 8W + 14 x 4W MAX
Technical data
DimmerNO
Luminous Colour3000K/4200K/6500K
Luminous Flux7260
Body details
Enclosure ColourCHROME
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourGOLD - COPER -BRONZE - CHROME - WHITE
Glass/Shade MaterialACRYL
Dimension2000X650
Description
DescriptionLAMBARIO me ndriçuesit Glamuroz (magjepsës), shndërron dhomën tuaj në një pallat luksoz. Përveç dritës, sjell edhe ndjenjën e të qenit unik dhe elegant.