Menu
Your Cart

L70-48

L70-48
L70-48
L70-48
L70-48
L70-48
L70-48
L70-48
  • WAT: 2X40W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 320X280
  • Warranty: 5
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketE14
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT2X40W MAX
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourGOLD
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourCLEAR CRYSTAL - BLUE- GOLD
Glass/Shade MaterialGLASS
Dimension320X280
Description
DescriptionPërjetoni ndjenjën e pallatit mbretëror dhe përrallor brenda shtëpisë tuaj. Llambadarët LAMBARIO ju japin ndjenjën e mjedisit mbretëror, me dizajne dhe forma të veçanta. Materialet e zgjedhura me kujdes dhe cilësi të lartë.