Menu
Your Cart

L77-26

L77-26
L77-26
L77-26
L77-26
L77-26
L77-26
L77-26
  • WAT: 72W MAX
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 78X500
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteYES
SocketLED
Warranty2
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT72W MAX
Technical data
DimmerYES
Luminous Colour3000K/4200K/6500K
Luminous Flux4320
Body details
Enclosure ColourGOLD
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourCLEAR CRYSTALS - WHITE
Glass/Shade MaterialGLASS - ACRYL
Dimension78X500
Description
DescriptionKlasikët (The Classics), janë zgjedhje përgjithmonë. Shije delikate dhe e sofistikuar në secilën kristal. Prekja e mishëruar e shpirtit modern, klasik dhe elegant, prezantuar nga LAMBARIO.