Menu
Your Cart

L96-28

L96-28
L96-28
L96-28
L96-28
L96-28
L96-28
L96-28
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
SocketE27
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
WAT1X60W MAX
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourBLACK
Enclosure materialALUMINUM
Glass/Shade ColourWHITE
Glass/Shade MaterialACRYL
Dimension1100X300
Description
DescriptionLAMBARIO me linjën Retro Vintage të ndriçuesve sjell ndjenja, jo vetëm dritë. Jepni nuancat e përsosjes mjedisit tuaj. Shumëllojshmëri për çdo shije, stil dhe mjedis. Modelet speciale dhe modelet inovative e bëjnë LAMBARIOn zgjedhjen më të mirë për të dekoruar hapësirën tuaj.