Menu
Your Cart

LA34-00420

LA34-00420
LA34-00420
LA34-00420
LA34-00420
LA34-00420
LA34-00420
LA34-00420
  • Lumen: 400
  • WAT: 4
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 45X75
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
AdditionalAMBER
Electrical data
Energy ClassA+
WAT4
EQ WAT40
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeFILAMENT
CCT3000K
DiffuserGLASS
Beam angle300
LUMEN400
CRI80
Body details
Dimension45X75
ShapeG45
Cap BaseE27
Description
DescriptionPoçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit.