Menu
Your Cart

LD02-00310

LD02-00310
LD02-00310
LD02-00310
LD02-00310
LD02-00310
LD02-00310
LD02-00310
  • Lumen: 300
  • WAT: 3W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 55
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€

Downloads

General information
Package Qty50
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT3W
EQ WAT24W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT4200K
Beam angle110
LUMEN300
CRI>80
Body details
Dimension55
ShapeSQUARE
MaterialThermoplastic/Aluminium
ModelLED DOWNLIGHT SQUARE RECESSED
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!