Menu
Your Cart

LD30-02030

LD30-02030
LD30-02030
LD30-02030
LD30-02030
LD30-02030
LD30-02030
LD30-02030
  • Lumen: 1600
  • WAT: 20W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 95X75
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 20
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 20W
EQ WAT 160W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type COB
CCT 6000K
Beam angle 24
LUMEN 1600
CRI >80
Body details
Dimension 95X75
Material ALUMINIUM /Thermoplastic
Type 2 WIRES TRACK CONECTION
Model SHOPLINE LED TRACKLIGHT
Description
Description Dritat LED janë pajisje ndriçimi që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato janë përdorur për të ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën tuaj, duke e shndërruar atë në një vend modern, pavarësisht nëse është një biznes apo një ambient shtëpie.