Menu
Your Cart

LD30-03010

LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
LD30-03010
  • Lumen: 2400
  • WAT: 30W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 127X94
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 8
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 30W
EQ WAT 240W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type COB
CCT 4000K
Beam angle 24
LUMEN 2400
CRI >80
Body details
Dimension 127X94
Material ALUMINIUM /Thermoplastic
Type 2 WIRES TRACK CONECTION
Model SHOPLINE LED TRACKLIGHT
Description
Description Dritat LED janë pajisje ndriçimi që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato janë përdorur për të ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën tuaj, duke e shndërruar atë në një vend modern, pavarësisht nëse është një biznes apo një ambient shtëpie.