Menu
Your Cart

LD30-03030

LD30-03030
LD30-03030
LD30-03030
LD30-03030
LD30-03030
LD30-03030
LD30-03030
  • Lumen: 2400
  • WAT: 30W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 127X94
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty8
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT30W
EQ WAT240W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeCOB
CCT6000K
Beam angle24
LUMEN2400
CRI>80
Body details
Dimension127X94
MaterialALUMINIUM /Thermoplastic
Type2 WIRES TRACK CONECTION
ModelSHOPLINE LED TRACKLIGHT
Description
DescriptionDritat LED janë pajisje ndriçimi që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato janë përdorur për të ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën tuaj, duke e shndërruar atë në një vend modern, pavarësisht nëse është një biznes apo një ambient shtëpie.