Menu
Your Cart

LG35-0102

LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
  • Lumen: 40
  • WAT: 1.6
  • Dimension: 114x102x42
  • Warranty: 2
0.00€

Downloads

General information
Package Qty50
Warranty2
IP RatingIP65
ColourBLACK
Electrical data
WAT1.6
EQ WAT12.8
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN40
CRI80
Body details
Dimension114x102x42
MaterialTHERMOPLASTIC
ModelSOLAR GARDEN LAMP WITH SENSOR FOR WALL MOUNTED
Description
DescriptionPërveç teknologjisë LED, LAMBARIO sjell risi në ndriçimin solar (me panel diellor) LED. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Gjithashtu ajo që i bën këta ndriçues edhe më të kërkuar është se ata janë me senzor. Ndriçojeni dhe dekorojeni kopshtin me pamje elegante dhe tërheqëse.
Details3.7v 1200Ma Baterry