Menu
Your Cart

LG36-0108

LG36-0108
LG36-0108
LG36-0108
LG36-0108
LG36-0108
LG36-0108
LG36-0108
  • Lumen: 260
  • WAT: 4X1W
  • Voltage: 185-265V
  • Dimension: 110x90
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT4X1W
EQ WAT32
Voltage185-265V
Technical data
SourceLED
CCT4200K
LUMEN260
CRI80
Body details
Dimension110x90
MaterialALUMINIUM
ModelCOZY Outdoor Lighting Fixture
Description
DescriptionLAMBARIO, shëndritni më shumë, shpenzoni më pak! Ne paraqesim linjën moderne të ndriçuesve LED që janë montuar jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për muret dhe mjediset me lagështi.