Menu
Your Cart

LG37-0104

LG37-0104
LG37-0104
LG37-0104
LG37-0104
LG37-0104
LG37-0104
LG37-0104
  • Lumen: 390
  • WAT: 6W
  • Voltage: 185-265V
  • Dimension: 30x90x175
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty2
IP RatingIP65
ColourGREY
Electrical data
Energy ClassA+
WAT6W
EQ WAT48
Voltage185-265V
Technical data
SourceLED
CCT4200K
LUMEN390
CRI80
Body details
Dimension30x90x175
MaterialALUMINIUM
ModelWALL Outdoor Lighting Fixture
Description
DescriptionLAMBARIO, shëndritni më shumë, shpenzoni më pak! Ne paraqesim linjën moderne të ndriçuesve LED që janë montuar jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për muret dhe mjediset me lagështi.