Menu
Your Cart

LG39-0110

LG39-0110
LG39-0110
LG39-0110
LG39-0110
LG39-0110
LG39-0110
LG39-0110
  • Lumen: 70
  • WAT: 2W
  • Voltage: 185-265V
  • Dimension: 12X90X120
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty50
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT2W
EQ WAT16
Voltage185-265V
Technical data
SourceLED
CCT4200K
LUMEN70
CRI80
Body details
Dimension12X90X120
MaterialPC
ModelLANZ Outdoor Lighting Fixture
Description
DescriptionLAMBARIO, shëndritni më shumë, shpenzoni më pak! Ne paraqesim linjën moderne të ndriçuesve LED që janë montuar jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për muret dhe mjediset me lagështi.