Menu
Your Cart

LN10-00730

LN10-00730
LN10-00730
LN10-00730
LN10-00730
LN10-00730
LN10-00730
LN10-00730
  • Lumen: 720
  • WAT: 8W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 23X572
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty30
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT8W
EQ WAT64W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN720
CRI>80
Body details
Dimension23X572
MaterialThermoplastic
ModelLEDLINE T5 Led Linear Light with Switch
Description
DescriptionDritat lineare LED përdoren gjerësisht në ambiente të brendshme. Si një produkt LED, ata kursejnë energji 80%. Zakonisht përdoren në korridore dhe zyra, dyqane dhe shtëpi.