Menu
Your Cart

LP12-31200

LP12-31200
LP12-31200
LP12-31200
LP12-31200
LP12-31200
LP12-31200
LP12-31200
  • Lumen: 960
  • WAT: 12W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 105.3X105.3X9
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty100
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT12W
EQ WAT120W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
Beam angle120
LUMEN960
CRI>80
Body details
Dimension105.3X105.3X95X95X26.6
MaterialTHERMOPLASTIC/ALUMINIUM
ModelSURFACE AND RECESSED SQUARE WITHOUT FRAME PANEL LIGHT
Description
DescriptionLAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele.