Menu
Your Cart

LP12-31810

LP12-31810
LP12-31810
LP12-31810
LP12-31810
LP12-31810
LP12-31810
LP12-31810
  • Lumen: 1440
  • WAT: 18W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 151.4X151.4X1
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 60
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 18W
EQ WAT 180W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 4200K
Beam angle 120
LUMEN 1440
CRI >80
Body details
Dimension 151.4X151.4X149X149X26.6
Material THERMOPLASTIC/ALUMINIUM
Model SURFACE AND RECESSED SQUARE WITHOUT FRAME PANEL LIGHT
Description
Description LAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele.