Menu
Your Cart

LP12-32430

LP12-32430
LP12-32430
LP12-32430
LP12-32430
LP12-32430
LP12-32430
LP12-32430
  • Lumen: 1920
  • WAT: 24W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 201.6X201.6X1
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT24W
EQ WAT240W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN1920
CRI>80
Body details
Dimension201.6X201.6X198X198X26.8
MaterialTHERMOPLASTIC/ALUMINIUM
ModelSURFACE AND RECESSED SQUARE WITHOUT FRAME PANEL LIGHT
Description
DescriptionLAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele.