Menu
Your Cart

LT01-26

LT01-26
LT01-26
LT01-26
Risi
LT01-26
LT01-26
LT01-26
LT01-26
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 245X380X380
  • Warranty: 5
0.00€
General information
Protection Class2
Protection RatingIP20
RemoteNO
Warranty5
Electrical data
Line Voltage220V-240V
Technical data
DimmerNO
Body details
Enclosure ColourFINLINWHITE
Enclosure materialFABRIC
Dimension245X380X380
Description
DescriptionLAMBARIO ofron shumë delikatesë dhe finesë në këtë gamë të dritave. Këtë herë mund të krijoni vetë dritën e dyshemesë me ngjyrat sipas shijes tuaj.