Menu
Your Cart

LG35-0102

LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
LG35-0102
  • Lumen: 40
  • WAT: 1.6
  • Dimension: 114x102x42
  • Warranty: 2
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 50
Warranty 2
IP Rating IP65
Colour BLACK
Electrical data
WAT 1.6
EQ WAT 12.8
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Beam angle 120
LUMEN 40
CRI 80
Body details
Dimension 114x102x42
Material THERMOPLASTIC
Model SOLAR GARDEN LAMP WITH SENSOR FOR WALL MOUNTED
Description
Description Përveç teknologjisë LED, LAMBARIO sjell risi në ndriçimin solar (me panel diellor) LED. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Gjithashtu ajo që i bën këta ndriçues edhe më të kërkuar është se ata janë me senzor. Ndriçojeni dhe dekorojeni kopshtin me pamje elegante dhe tërheqëse.
Details 3.7v 1200Ma Baterry