Menu
Your Cart

LA01-00510

LA01-00510
LA01-00510
LA01-00510
LA01-00510
LA01-00510
LA01-00510
LA01-00510
  • Lumen: 600
  • WAT: 6
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 35x100
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
AdditionalCLEAR
Electrical data
Energy ClassA+
WAT6
EQ WAT60
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeFILAMENT
CCT3000K
DiffuserGLASS
Beam angle300
LUMEN600
CRI80
Body details
Dimension35x100
ShapeC35
Cap BaseE14
Description
DescriptionPoçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit.