Menu
Your Cart

LA13-01020

LA13-01020
LA13-01020
LA13-01020
LA13-01020
LA13-01020
LA13-01020
LA13-01020
  • Lumen: 820
  • WAT: 10
  • Voltage: 165-265V
  • Dimension: 60X108
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
Electrical data
Energy ClassA+
WAT10
EQ WAT70
Voltage165-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
DiffuserPC
Beam angle200
LUMEN820
CRI80
Body details
Dimension60X108
ShapeA60
Cap BaseE27
Description
DescriptionNdriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja.