Menu
Your Cart

LA13-02023

LA13-02023
LA13-02023
LA13-02023
LA13-02023
LA13-02023
LA13-02023
LA13-02023
  • Lumen: 1600
  • WAT: 20
  • Voltage: 165-265V
  • Dimension: 80X148
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty50
Warranty2
Electrical data
Energy ClassA+
WAT20
EQ WAT160
Voltage165-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
DiffuserPC
Beam angle200
LUMEN1600
CRI80
Body details
Dimension80X148
ShapeT80
Cap BaseE27
Description
DescriptionNdriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja.