Menu
Your Cart

LT01-19

LT01-19
LT01-19
Risi
LT01-19
LT01-19
LT01-19
0.00€
General information
Protection Class 2
Protection Rating IP20
Remote NO
Socket E27
Warranty 5
Electrical data
Line Voltage 220V-240V
WAT 1X60W MAX
Technical data
Dimmer NO
Body details
Enclosure Colour BAMBOO
Enclosure material WOOD
Dimension 1350X450X450
Description
Description LAMBARIO ofron shumë delikatesë dhe finesë në këtë gamë të dritave. Këtë herë mund të krijoni vetë dritën e dyshemesë me ngjyrat sipas shijes tuaj.