Menu
Your Cart

LA07-01720

LA07-01720
LA07-01720
LA07-01720
LA07-01720
LA07-01720
LA07-01720
LA07-01720
  • Lumen: 1600
  • WAT: 20
  • Voltage: 165-265V
  • Dimension: 120x161
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty 20
Warranty 2
Electrical data
Energy Class A+
WAT 20
EQ WAT 200
Voltage 165-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 3000K
Diffuser PC
Beam angle 200
LUMEN 1600
CRI 80
Body details
Dimension 120x161
Shape G120
Cap Base E27
Description
Description Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja.