Menu
Your Cart

LA07-51023

LA07-51023
LA07-51023
LA07-51023
LA07-51023
LA07-51023
LA07-51023
LA07-51023
  • Lumen: 820
  • WAT: 10
  • Voltage: 165-265V
  • Dimension: 60X118.8
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty 100
Warranty 2
Additional WIFI TUYA APPLICATION
Electrical data
Energy Class A+
WAT 10
EQ WAT 100
Voltage 165-265V
Technical data
Led type SMD
CCT RGB 3000K 4200K 6400K
Diffuser PC
Beam angle 200
LUMEN 820
CRI 80
Body details
Dimension 60X118.8
Shape A60
Cap Base E27
Description
Description Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja.