Menu
Your Cart

LA13-03020

LA13-03020
LA13-03020
LA13-03020
Risi
LA13-03020
LA13-03020
LA13-03020
LA13-03020
  • Lumen: 1500
  • WAT: 13
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 67X105
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
AdditionalCLEAR
Electrical data
Energy ClassA+
WAT13
EQ WAT130
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeFILAMENT
CCT3000K
DiffuserGLASS
Beam angle300
LUMEN1500
CRI80
Body details
Dimension67X105
ShapeA67
Cap BaseE27
Description
DescriptionPoçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit.