Menu
Your Cart

LA13-06023

LA13-06023
LA13-06023
LA13-06023
LA13-06023
LA13-06023
LA13-06023
LA13-06023
  • Lumen: 4800
  • WAT: 60
  • Voltage: 165-265V
  • Dimension: 160X278
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 6
Warranty 2
Electrical data
Energy Class A+
WAT 60
EQ WAT 480
Voltage 165-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Diffuser PC
Beam angle 200
LUMEN 4800
CRI 80
Body details
Dimension 160X278
Shape T160
Cap Base E27
Description
Description Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja.